| Divina tapijt Cloud Dancer 240x360cm | |
| Het eenvoudige ontwerp en discrete lijnvormige patroon maken van het Divina tapijt de perfecte basis voor jouw woonkamer. Deze uitvoering in kleur Cloud Dancer zorgt voor een sober kleurenspel met subtiele schakeringen. Bovendien is dit tapijt handgemaakt van wol, viscose en katoen. Hierdoor combineert deze het luxueuze en duurzame karakter van wol met een uitstekende slijtvastheid en een verfijnde glans. (Let op: tapijten gemaakt uit wol zijn tot 6 maanden gevoelig aan pluisvorming en uitrafelen) | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 360 cm |
| Lengte | 240 cm |
| Webartikelnummer | 40184 |
| Collectie product | Divina |
| Netto gewicht Product | 0 |


| Kleur | Grijs, Wit |
| Productietechniek | Handgemaakt |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 32.5 kg |