
| Duomo hoekzetel 5-zit in Dolce stof Greige | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 412 cm |
| Diepte | 188 cm |
| Hoogte | 87 cm |
| Hoogte zitting | 49 cm |
| Hoogte armleuning | 68 cm |
| Diepte zitting | 44 cm |
| Diepte ligstuk | 188 cm |


| Webartikelnummer | 114696+113870+114288 |
| Relaxfunctie | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Aantal personen | 5 personen |
| Opstelling | Hoekzetel L 5-zit met lang ligstuk XL links |
| Collectie product | Duomo |
| Verstelbare rugleuning | Nee |
| Elektische relaxzetel | Nee |
| Afneembare hoes | Nee |
| Kleur | Beige, Grijs |
| Detailkleur zitting | Greige |
| Stof collectie | Dolce |
| Samenstelling stof | Polyester, acryl, linnen, katoen & wol |
| Materiaal frame zetel | Massief hout |
| Materiaal vulling zitting | HR foam |
| Kleur poten | Zwart |
| Type stof | Bouclé |
| Materiaal vering zetel | No-sag |
| Productietechniek | Het frame wordt vervaardigd met behulp van een CNC-machine, terwijl de stoffering en het bevestigen van de mousse volledig handmatig worden uitgevoerd |
| Slijtvastheid (Martindale) | 30000 |
| Pilling | 4 |
| Lichtechtheid | 5-6 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Moment van levering kies je tijdens het bestellen |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Garanties | All in House Service set voor grote zetel in stof |



