






| Gabrio armstoel in Cuiro leder Liver met stoelpoot in natuurkleurige eik | |
| Gabrio is ontworpen rond rust en balans. De afgeronde kuip met geïntegreerde armleuningen omsluit het zitvlak in één vloeiende lijn. Volledig gestoffeerde rug en zitting worden gedragen door slanke poten in massief hout die het ontwerp licht houden. Een stoel die vanzelfsprekend aanvoelt in het dagelijks gebruik. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 56.5 cm |
| Diepte | 62.5 cm |
| Hoogte | 84 cm |
| Hoogte zitting | 48.5 cm |
| Hoogte armleuning | 64.5 cm |


| Webartikelnummer | 638375 |
| Stapelbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Collectie product | Gabrio |
| Draaibaar | Nee |
| Netto gewicht Product | 8 |
| Afneembare hoes | Nee |
| Materiaal zitting | Leder |
| Materiaal poten | Eik |
| Kleur | Bruin |
| Detailkleur zitting | Liver |
| Stof collectie | Cuiro |
| Samenstelling stof | Top leder |
| Kleur poten | Natuur |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Type stof | Plat geweven |
| Materiaal frame stoel | Natuur eik |
| Productie techniek poten | , |
| Productietechniek zitting | , |
| Lichtechtheid | >5 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levertijd zichtbaar bij bestelling |
| Gemonteerd | Ja |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |
| Bruto gewicht verpakking | 9 kg |
| Garanties | All in House Service set voor stoelen in leder |

