



| DO NOT SELL | |
Een keramische eettafel dat is zorgeloos genieten. Glas omgestoten of gemorst tijdens het eten? Geen probleem! Gewoon een doekje erover en weg is de vlek. Het witte Calacatta tafelblad met prachtig patroon van grijze aders, geeft dit tafelblad de allure van marmer . Door de stijlvolle en serene combinatie van wit en grijs past deze tafel perfect bij zowel lichte als donkere interieurs. Tot slot geeft dit populaire eiken onderstel, met subtiel afgeschuinde afwerking, deze tafel een tijdloze en minimalistische uitstraling. Kortom, de perfecte eettafel om jarenlang gezellige momenten te beleven. ( Belangrijke info: het tafelblad is gemaakt van volkeramiek en heeft een dikte van 6 mm. Om de stevigheid te garanderen wordt deze steeds verlijmd met een bijpassende MDF plaat.) | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 100 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Hoogte | 76.5 cm |
| Webartikelnummer | 64579+88828+88876 |
| Vorm tafelblad | Rond |
| Type poten | 4-poot |
| Aantal personen | 2 tot 4 personen |
| Collectie product | Clino |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Kleur steunplaat ( MDF) | Zwart |
| Behandeld hout | Nee |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur tafelblad | Wit |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Volkeramiek |
| Detailkleur tafelblad | Calacatta |
| Hittebestendig | Nee |
| Frame is FSC gecertificeerd | Nee |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |
| Gemonteerd | Nee |