| Albane tapijt Ivory Grey 160x230cm | |
| Geef je woonkamer een extra dimensie met de unieke textuur van het Albane tapijt. Het knobbelvormige oppervlak in kleur Ivory Grey zorgt voor een warme en uitnodigende structuur bestaande uit zachte ivoortinten met subtiele grijsaccenten. Bovendien is de Albane handgemaakt van wol en polyester. Hierdoor combineert deze het luxueuze en duurzame karakter van wol met een uitstekende kleurbestendigheid en een hoge onderhoudsvriendelijkheid. (Let op: tapijten gemaakt uit wol zijn tot 6 maanden gevoelig aan pluisvorming en uitrafelen) | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 230 cm |
| Lengte | 160 cm |
| Webartikelnummer | 66252 |
| Collectie product | Albane |
| Netto gewicht Product | 0 |


| Kleur | Creme, Grijs |
| Productietechniek | Handgemaakt |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 11.2 kg |