| Bijzettafel Amato Rondo XSmall onderstel in walnoot met rond volkeramisch Ceramo blad in kleur Calatorao Ø 40 x 49 cm | |
| Amato is een tafelcollectie waarin scherpe lijnen en zachte afrondingen samenkomen in een herkenbare signatuur. Het tafelblad is strak bovenaan en verfijnd afgerond onderaan, wat zorgt voor een subtiele spanning in vorm. Verkrijgbaar in verschillende afgeronde vormen en materialen, van hout en Claylime tot keramiek. De statige poot, recht afgesneden op het vloeroppervlak, brengt rust en structuur. Een veelzijdige collectie waarin vorm en gebruik samenkomen in tijdloze elegantie. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 40 cm |
| Lengte | 40 cm |
| Hoogte | 49 cm |
| Webartikelnummer | 120897+629951+91107 |
| Vorm tafelblad | Rond |


| Collectie product | Amato Rondo |
| Type poten | Cilinder |
| Kleur frame | Walnoot |
| Kleur tafelblad | Zwart |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Volkeramiek |
| Detailkleur tafelblad | Calatorao |
| Afwerking onderstel | Fineer |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 20 - 21 weken |



