
| Eettafel Amato Rondo onderstel in zwarte eik met rond volkeramisch Ceramo blad in kleur Calacatta Ø130 x 76 cm | |
| Amato is een tafelcollectie waarin scherpe lijnen en zachte afrondingen samenkomen in een herkenbare signatuur. Het tafelblad is strak bovenaan en verfijnd afgerond onderaan, wat zorgt voor een subtiele spanning in vorm. Verkrijgbaar in verschillende afgeronde vormen en materialen, van hout en Claylime tot keramiek. De statige poot, recht afgesneden op het vloeroppervlak, brengt rust en structuur. Een veelzijdige collectie waarin vorm en gebruik samenkomen in tijdloze elegantie. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 130 cm |
| Lengte | 130 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Vrije hoogte | 74 cm |
| Dikte keramiek |


| 0.6 cm |
| Webartikelnummer | 120929+608067+129539 |
| Vorm tafelblad | Rond |
| Aantal personen | 4 tot 5 personen |
| Collectie product | Amato Rondo |
| Type poten | Cilinder |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur tafelblad | Wit |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Volkeramiek |
| Detailkleur tafelblad | Arctic White |
| Afwerking onderstel | Fineer |
| Kleur steunplaat ( MDF) | Zwart |
| Afwerking keramisch blad | Silk |
| Krasbestendig tafelblad | Zeer krasbestendig |
| Behandeld hout | Nee |
| Hittebestendig | Nee |
| Land van herkomst materiaal tafelblad | Spanje |
| Productieland tafelblad | België |
| Productie techniek poten | , |
| Productieland poten | Indonesië |
| Frame is FSC gecertificeerd | Nee |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 14 - 15 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |



