| Salontafel Amato Rondo XSmall onderstel in walnoot met blobvormig volkeramisch Ceramo blad in kleur Himalaya 135 x 68 x 24 cm | |
| Amato Blob krijgt zijn karakter uit contrast. Het blad blijft bovenaan strak, terwijl de onderzijde afgerond verzacht. Zo ontstaat een salon- of bijzettafel met een lichte, uitgebalanceerde uitstraling. In hout, Claylime of keramiek uitgevoerd, telkens met een eigen tactiliteit en nuance. De cilindrische poten geven Amato Blob een duidelijke basis en houden het geheel visueel helder. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 68 cm |
| Lengte | 135 cm |
| Hoogte | 24 cm |
| Webartikelnummer | 120774+638961+639006 |
| Vorm tafelblad | Blob |


| Collectie product |
| Amato Rondo |
| Type poten | Cilinder |
| Kleur frame | Walnoot |
| Kleur tafelblad | Grijs |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Volkeramiek |
| Detailkleur tafelblad | Himalaya |
| Afwerking onderstel | Fineer |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 18 - 19 weken |



