| Bijzettafel Amato Rondo Small onderstel in natuurkleurige eik met rond Pietro blad in marmer kleur Travertin Ø 40 x 35 cm | |
| Amato is Italiaans voor bemind – en je ziet in één oogopslag waarom. De natuurlijke pracht van marmer, het statige design en de hoog kwalitatieve afwerking maken deze bijzettafel tot een uitzonderlijke schoonheid. Travertin brengt de puurheid van de natuur binnen en zorgt meteen voor een instant vakantiegevoel. Zijn romige beige kleuren en bijzondere textuur geven meteen charme en karakter aan jouw woonkamer. De ronde vorm straalt een gevoel van gezelligheid en zachtheid uit terwijl de poten in natuurkleurige eik het ontwerp een frisse en elegante touch geven. Kortom een bijzettafel de in geen tijd het stralende middelpunt van je interieur zal worden. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 40 cm |
| Lengte | 40 cm |
| Hoogte | 35 cm |
| Webartikelnummer | 120917+629947+96278 |


Amato brengt lijnen en rondingen samen in één heldere vormentaal. Het blad oogt strak bovenaan en zacht afgerond eronder. Een subtiel spel tussen kracht en zachtheid. Vormen en materialen variëren: hout, keramiek, Claylime of marmer. Rond, ovaal, bootvormig of organisch. Eettafels, salontafels, bijzettafels en consoletafels. Eén vormentaal. Altijd dezelfde rustige signatuur.



| Vorm tafelblad |
| Rond |
| Type poten | Cilinder |
| Collectie product | Amato Rondo |
| Afwerking onderstel | Fineer |
| Kleur frame | Naturel |
| Kleur tafelblad | Beige |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Marmer |
| Detailkleur tafelblad | Travertin White |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 16 - 17 weken |




