| Bijzettafel Amato Rondo Small onderstel in natuurkleurige eik met rond Pietro blad in marmer kleur Crystal Light Emperador Ø 40 x 40 cm | |
| Amato is Italiaans voor bemind – en je ziet in één oogopslag waarom. De natuurlijke pracht van marmer, het statige design en de hoog kwalitatieve afwerking maken deze bijzettafel tot een uitzonderlijke schoonheid. Crystal Light Emperador is een prachtige, ingetogen marmerkleur. De vele schakeringen beige zorgen voor een gevarieerd en intens patroon met een warme en natuurlijke uitstraling. De ronde vorm straalt een gevoel van gezelligheid en zachtheid uit terwijl de poten in natuurkleurige eik het ontwerp een frisse en elegante touch geven. Kortom een bijzettafel de in geen tijd het stralende middelpunt van je interieur zal worden. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 40 cm |
| Lengte | 40 cm |
| Hoogte | 40 cm |
| Webartikelnummer | 120918+629947+93676 |


| Vorm tafelblad |
| Rond |
| Collectie product | Amato Rondo |
| Type poten | Cilinder |
| Kleur frame | Naturel |
| Kleur tafelblad | Beige |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Marmer |
| Detailkleur tafelblad | Crystal Light Emperador |
| Afwerking onderstel | Fineer |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 20 - 21 weken |



