| consoletafel Amato Rondo onderstel met blobvormig Amato blad in natuurkleurige eik 157 x 80 x 76 cm | |
| Amato Blob krijgt zijn karakter uit contrast. Het blad blijft bovenaan strak, terwijl de onderzijde afgerond verzacht. Zo ontstaat een salon- of bijzettafel met een lichte, uitgebalanceerde uitstraling. In hout, Claylime of keramiek uitgevoerd, telkens met een eigen tactiliteit en nuance. De cilindrische poten geven Amato Blob een duidelijke basis en houden het geheel visueel helder. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 80 cm |
| Lengte | 157 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Webartikelnummer | 3*120904+607979 |
| Vorm tafelblad | Blob |
| Collectie product |
| Amato Rondo |
| Kleur frame | Natuur |
| Kleur tafelblad | Natuur |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Natuur eik |
| Afwerking onderstel | Fineer |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 9 - 10 weken |