



| Eettafel Amato Rondo onderstel met rond Amato blad in zwarte eik Ø130 x 76 cm | |
| Amato is Italiaans voor bemind – en je ziet in één oogopslag waarom. De ronde vorm valt meteen op, en geeft deze tijdloze eettafel een warme, uitnodigende uitstraling. Kijk je meer in detail naar de tafel dan trekt de dikke, vloeiende afwerking van het tafelblad ongetwijfeld je aandacht. De zwarte kleur van deze eiken Amato-tafel zorgt voor een knus en geborgen gevoel. In minimalistische interieurs zorgt de donkere tint voor het nodige contrast en extra diepte.De natuurlijke nerven van het hout versterken de natuurlijke schoonheid en scheppen een rustgevende sfeer. De ronde poten versterken ten slotte de vormgeving en maakt van deze tafel een echt statement piece. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 130 cm |
| Lengte | 130 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Vrije hoogte | 74 cm |


| Webartikelnummer | 3*120902+607999 |
| Vorm tafelblad | Rond |
| Aantal personen | 4 tot 5 personen |
| Collectie product | Amato Rondo |
| Type poten | Cilinder |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur tafelblad | Zwart |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Zwarte eik |
| Afwerking onderstel | Fineer |
| Krasbestendig tafelblad | Matig krasbestendig |
| Behandeld hout | Ja |
| Hittebestendig | Nee |
| Productie techniek poten | , |
| Productieland poten | Indonesië |
| Productieland tafelblad | Indonesië |
| Frame is FSC gecertificeerd | Nee |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |



