
| Salontafel Amato Rondo onderstel met plat ovaal Amato blad in gerookte eik 140 x 60 x 29 cm | |
| Amato is Italiaans voor bemind – en je ziet in één oogopslag waarom. De tafel heeft een gevlamde, diepbruine kleur die diepte toevoegt en hem een eigen karakter geeft. De warme uitstraling brengt de natuurlijke schoonheid naar binnen in jouw woonkamer. Naast de hoogwaardige afwerking springt deze tafel er uit dankzij zijn unieke vorm. De plat ovale vorm geeft deze tijdloze salontafel een gezellige en uitnodigende uitstraling. Kortom de perfecte toevoeging voor je interieur. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 60 cm |
| Lengte | 140 cm |
| Hoogte | 29 cm |
| Webartikelnummer | 607946+607942 |
| Vorm tafelblad | Plat ovaal |
| Collectie product |
| Amato Rondo |
| Type poten | Cilinder |
| Kleur frame | Donkerbruin (gerookt) |
| Kleur tafelblad | Donkerbruin (gerookt) |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Gerookte eik |
| Afwerking onderstel | Fineer |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |