| Amrit tapijt Peach 160x230cm | |
| Laat je verrassen door de stijlvolle uitstraling van het handgeweven Amrit tapijt in de levendige kleur Peach. Door de subtiele horizontale witte naden verweven tussen de terracottakleurige tinten ontstaat er een speels contrast waardoor het tapijt een unieke uitstraling geniet. Dankzij zijn samenstelling uit polyester en katoen krijg je bovendien een zijdeachtige textuur samen met een uitstekende kleurbestendigheid. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 230 cm |
| Lengte | 160 cm |
| Webartikelnummer | 91515 |
| Collectie product | Amrit |
| Netto gewicht Product | 0 |
| Kleur | Bruin |
| Productietechniek | Handgemaakt |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 13.7 kg |