
| Asiso zitbank in zwarte eik 240 cm met zitting in Nova stof Lunar | |
| Asiso brengt materiaal en vorm samen in een licht en doordacht ontwerp. De royale, zacht gestoffeerde zitting rust op een verfijnd houten onderstel dat het silhouet open en luchtig houdt. Afgeronde hoeken verzachten de belijning en zorgen voor comfortabel gebruik. Dankzij zijn lichte opbouw staat Asiso moeiteloos aan tafel, in de hal of als extra zitplek in de leefruimte. Een zitbank die rust en samenhang brengt in elke ruimte. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 240 cm |
| Diepte | 40 cm |
| Hoogte | 49 cm |
| Hoogte zitting | 49 cm |
| Diepte zitting | 40 cm |


| Webartikelnummer | 652635+652631+653400 |
| Stapelbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Collectie product | Asiso |
| Draaibaar | Nee |
| Afneembare hoes | Nee |
| Materiaal zitting | Stof |
| Materiaal poten | Eik |
| Kleur | Grijs |
| Detailkleur zitting | Lunar |
| Stof collectie | Nova |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Kleur poten | Zwart |
| Afwerking onderstel | Fineer |
| Type stof | Glanzende chenille |
| Materiaal frame stoel | Zwarte eik |
| Productie techniek poten | , |
| Productietechniek zitting | , |
| Slijtvastheid (Martindale) | 100000 |
| Pilling | 4-5 |
| Lichtechtheid | 5 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 1 - 2 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Aantal personen nodig voor montage | 1 persoon |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |

