| Baci kussen in Volti stof Truffle 40 x 60 cm | |
| Op zoek naar de finishing touch voor jouw interieur? Dan bieden de Baci kussens de perfecte oplossing. Dit kussen met hoes in Volti stof Truffle komt zeer mooi tot zijn recht op zichzelf en in combinatie met andere bekledingen. Totale afmeting: L 40 x B 60 cm. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 60 cm |
| Diepte | 2 cm |
| Lengte | 40 cm |
| Webartikelnummer | 108961 |
| Collectie product | Baci |
| Netto gewicht Product | 0 |
| Kleur | Taupe |
| Stof collectie | Volti |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 12 - 13 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 0.5 kg |