| Berber tapijt Carre Ecru Black 200x300cm | |
| Het Berber tapijt springt direct in het oog door zijn contrasterende kleuren en trendy ruitvormig patroon. Deze uitvoering in Ecru Black kan door zijn neutrale tinten zowel dienst doen als eyecatcher in een strak interieur of als finishing touch voor een bohemian geïnspireerde stijl. Bovendien is het Berber tapijt volledig handgemaakt uit katoen waardoor deze zeer slijtvast is en zacht aanvoelt. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 300 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Webartikelnummer | 66167 |
| Collectie product | Berber |
| Netto gewicht Product | 21.68 |
| Kleur | Ecru |
| Productietechniek | Handgemaakt |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 24.88 kg |