



| Berber tapijt Diamond Ecru Black Ø260cm | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 260 cm |
| Lengte | 260 cm |
| Netto gewicht Product | 18 |
| Webartikelnummer | 614613 |
| Collectie product | Berber |
| Productietechniek | Handgemaakt |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 18 kg |