| Bijzettafel Fogato met rond blad in zwarte eik Ø50 x 42 cm | |
Voeg een unieke natuurlijke touch toe aan je interieur met de Fogato bijzettafel. Het cilindrisch design, volledig vervaardigd uit kwalitatief fineerhout, straalt eenvoud en elegantie uit. Het creëert de gezellige, ongedwongen sfeer die je interieur nodig heeft. Ideaal voor ontspannen momenten met een drankje of gezellig samenzijn met dierbaren. Tip: Geef jouw zithoek net dat tikkeltje extra door een speelse compositie te maken met de Fogato salon- en bijzettafel. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 50 cm |
| Lengte | 50 cm |
| Hoogte | 42 cm |
| Webartikelnummer | 608078+608074 |
| Vorm tafelblad | Rond |


| Collectie product | Fogato |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur tafelblad | Zwart |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Zwarte eik |
| Afwerking onderstel | Fineer |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |

