| Bijzettafel Levanto onderstel in zwarte eik en rond Pietro blad in marmer kleur Crystal Light Emperador Ø50 x 45 cm | |
| De veelzijdige Levanto bijzettafel is de perfecte plek om jouw koffie of thee te zetten onder het genot van een rustige middag, of een koel drankje tijdens een gezellig moment met vrienden of familie. Het elegante ontwerp, gekenmerkt door de conische en afgeronde basis uit zwarte eik, geeft je interieur een verfijnde en moderne uitstraling. Maar wat deze bijzettafel echt doet opvallen, is het prachtige marmeren tafelblad. Marmer is een natuurlijk en duurzaam materiaal en wordt gevormd door Moeder Natuur zelf hierdoor is elke bijzettafel een uniek kunstwerk op zich. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 51.5 cm |
| Lengte | 51.5 cm |
| Hoogte | 45 cm |
| Webartikelnummer | 608113+608110+93677 |
| Vorm tafelblad |


| Collectie product | Levanto |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur tafelblad | Beige |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Marmer |
| Detailkleur tafelblad | Crystal Light Emperador |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |