
| Carusi eetkamerstoel in Alti stof Almond met stoelpoot in bruin essenhout | |
Wat de Carusi zo bijzonder maakt, is de zorgvuldige aandacht voor details. De verfijnde vormgeving, de natuurlijke schoonheid van hout en de stijlvolle stoffering komen samen in een stoel die niet alleen comfortabel is, maar ook een statement maakt in elke ruimte. Het ontwerp is subtiel en verfijnd, met zachte, afgeronde vormen die de stoel een uitnodigende en vriendelijke uitstraling geven. De ronde rugleuning biedt niet alleen comfort, maar vormt ook een mooi contrast met de rechte lijnen van het onderstel. De Carusi biedt een harmonieuze balans tussen stijl en comfort, en blijft door zijn ingetogen elegantie altijd in de smaak vallen. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 53 cm |
| Diepte | 53 cm |
| Hoogte | 81 cm |


| Hoogte zitting |
| 50 cm |
| Diepte zitting | 45 cm |
| Hoogte rugleuning | 22 cm |
| Breedte zitting | 46 cm |
| Webartikelnummer | 647026 |
| Stapelbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Collectie product | Carusi |
| Draaibaar | Nee |
| Netto gewicht Product | 8 |
| Afneembare hoes | Nee |
| Materiaal zitting | Stof |
| Materiaal poten | Essenhout |
| Kleur | Ecru |
| Detailkleur zitting | Almond |
| Stof collectie | Alti |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Kleur poten | Bruin |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Type stof | Glanzende chenille |
| Beschikbare houtsoorten | Natuurkleurig essenhout, Gerookt essenhour, Walnootkleurig essenhout |
| Materiaal frame stoel | Bruin essenhout |
| Productie techniek poten | , |
| Productietechniek zitting | , |
| Slijtvastheid (Martindale) | 100000 |
| Pilling | 4 |
| Lichtechtheid | 5 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |
| Bruto gewicht verpakking | 9.5 kg |
| Garanties | All in House Service set voor stoelen in stof |

