
| Cerso armstoel in walnoot met zitting in Molto stof Almond | |
| Cerso kenmerkt zich door zijn rugleuning, waar vorm en vakmanschap samenkomen. Aan de voorzijde breed en uitnodigend, aan de achterzijde verfijnd en zorgvuldig uitgewerkt. Armleuningen en poten in massief hout vloeien naadloos in elkaar over en geven de stoel een natuurlijk silhouet. Elk detail voelt doordacht, van de royaal gevulde zitting tot de afwerking zonder zichtbare verbindingen. Een uitgesproken ontwerp waarin hout, vorm en functie samenkomen. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 59 cm |
| Diepte | 56 cm |
| Hoogte | 82 cm |
| Hoogte zitting | 45 cm |
| Hoogte armleuning | 65 cm |


| Diepte zitting | 47 cm |
| Webartikelnummer | 620416+636085 |
| Stapelbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Collectie product | Cerso |
| Draaibaar | Nee |
| Afneembare hoes | Nee |
| Materiaal zitting | Stof |
| Materiaal poten | Walnoot |
| Kleur | Ecru |
| Detailkleur zitting | Almond |
| Stof collectie | Molto |
| Samenstelling stof | acryl, polyester & katoen |
| Kleur poten | Walnoot |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Type stof | Plat geweven |
| Materiaal frame stoel | Walnoot |
| Productie techniek poten | , |
| Productietechniek zitting | , |
| Slijtvastheid (Martindale) | 70000 |
| Pilling | 4-5 |
| Lichtechtheid | 5 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Aantal personen nodig voor montage | 1 persoon |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Garanties | All in House Service set voor stoelen in stof |




