




| Chubbi zetel 3-zit in Ritmo stof Pearl | |
| Chubbi kenmerkt zich door zachte volumes en een uitgesproken vormtaal. De volumineuze rugleuning en uitwaaierende armleuningen creëren een omsloten gevoel. Golvende lijnen brengen rust en geborgenheid. De vorm oogt royaal, maar behoudt een lichte uitstraling. Modulair opgebouwd, met comfort en ondersteuning die blijven. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 252 cm |
| Diepte | 110 cm |
| Hoogte | 73 cm |
| Hoogte zitting | 42 cm |
| Diepte zitting | 66 cm |
| Hoogte armleuning |


| Relaxfunctie | Nee |
| Netto gewicht Product | 65 |
| Verstelbare rugleuning | Nee |
| Elektische relaxzetel | Nee |
| Afneembare hoes | Nee |
| Webartikelnummer | 612840 |
| Met armleuning | Ja |
| Aantal personen | 3 personen |
| Opstelling | Rechte zetel 3-zit |
| Collectie product | Chubbi |
| Samenstelling stof | Polyester & acryl |
| Materiaal frame zetel | Massief hout |
| Materiaal vulling zitting | HR foam |
| Type stof | Bouclé |
| Materiaal vering zetel | No-sag |
| Kleur | Ecru |
| Detailkleur zitting | Pearl |
| Stof collectie | Ritmo |
| Productietechniek | Het frame wordt vervaardigd met behulp van een CNC-machine, terwijl de stoffering en het bevestigen van de mousse volledig handmatig worden uitgevoerd |
| Slijtvastheid (Martindale) | 80000 |
| Pilling | 4 |
| Lichtechtheid | 5 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 14 - 15 weken |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Gemonteerd | Ja |
| Bruto gewicht verpakking | 67 kg |
| Garanties | All in House Service set voor grote zetel in stof |

