| Eettafel Clino onderstel in gerookte eik met rond volkeramisch Ceramo blad in kleur Calacatta Luxe 150 x 77 cm | |
| De Modular collectie brengt vrijheid in een samenhangend ontwerpverhaal. Keramiek en hout zorgen voor variatie, zonder het tijdloze karakter te verliezen. Onderstellen variëren van strak tot grafisch, in hout of metaal. Klassieke vormen zoals rond, ovaal en bootvorm vormen een vertrouwde basis. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 150 cm |
| Lengte | 150 cm |
| Hoogte | 77 cm |
| Vrije hoogte | 74 cm |
| Dikte keramiek | 0.6 cm |
| Webartikelnummer | 608134+72199+88882 |


| Vorm tafelblad | Rond |
| Aantal personen | 6 personen |
| Collectie product | Clino |
| Type poten | 4-poot |
| Kleur frame | Donkerbruin (gerookt) |
| Kleur tafelblad | Wit |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Volkeramiek |
| Detailkleur tafelblad | Arctic White |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Kleur steunplaat ( MDF) | Zwart |
| Afwerking keramisch blad | Silk |
| Krasbestendig tafelblad | Zeer krasbestendig |
| Behandeld hout | Ja |
| Hittebestendig | Nee |
| Land van herkomst materiaal tafelblad | Spanje |
| Productieland tafelblad | België |
| Productieland poten | Indonesië |
| Frame is FSC gecertificeerd | Nee |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 18 - 19 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |

