



| DO NOT SELL | |
| Tafelblad in volkeramiek. Kleur tafelblad: Arctic White. Vorm tafelblad: rond. Steunplaat in MDF. Kleur steunplaat: natuurkleur. Onderstel in massieve eik. Kleur onderstel: zwart. Type onderstel: 4 poten met L-vorm. Totale afmeting: Ø 100 x H 76 cm. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 100 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Hoogte | 76.5 cm |
| Webartikelnummer | 64579+88832+88864 |
| Vorm tafelblad | Rond |
| Aantal personen | 2 tot 4 personen |
| Collectie product |
| Clino |
| Type poten | 4-poot |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur tafelblad | Wit |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Detailkleur tafelblad | Arctic White |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Kleur steunplaat ( MDF) | Naturel |
| Behandeld hout | Nee |
| Hittebestendig | Nee |
| Frame is FSC gecertificeerd | Nee |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 18 - 19 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |