| Eettafel Conico onderstel in natuurkleurige eik met rond Finesso blad in natuurkleurige eik Ø140 x 77 cm | |
| De Modular collectie brengt vrijheid in een samenhangend ontwerpverhaal. Keramiek en hout zorgen voor variatie, zonder het tijdloze karakter te verliezen. Onderstellen variëren van strak tot grafisch, in hout of metaal. Klassieke vormen zoals rond, ovaal en bootvorm vormen een vertrouwde basis. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 140 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Vrije hoogte | 74 cm |
| Webartikelnummer | 72233+120845 |
| Vorm tafelblad | Rond |


| Aantal personen | 5 tot 6 personen |
| Collectie product | Conico |
| Type poten | 4-poot |
| Kleur frame | Natuur |
| Kleur tafelblad | Natuur |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Natuur eik |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Krasbestendig tafelblad | Matig krasbestendig |
| Behandeld hout | Ja |
| Hittebestendig | Nee |
| Productieland poten | Indonesië |
| Productieland tafelblad | Indonesië |
| Frame is FSC gecertificeerd | Nee |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Moment van levering kies je tijdens het bestellen |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |

