


| Conturo barkast in gerookte eik 150 x 45 cm | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 150 cm |
| Diepte | 45 cm |
| Hoogte | 132 cm |
| Push to open | Nee |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal lades | 3 |
| Wandmontage mogelijk (zwevend) | Ja |
| Aantal legplanken | 1 |
| Legplanken in hoogte verstelbaar |
| Ja |
| Netto gewicht Product | 111.5 |
| Beveiliging tegen kantelen meegeleverd | Nee |
| Webartikelnummer | 604638 |
| Type poten | Hangend/staand |
| Collectie product | Conturo |
| Materiaal kast | Gerookte eik |
| Kleur | Donkerbruin (gerookt) |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |
| Gemonteerd | Ja |
| Bruto gewicht verpakking | 135 kg |