| Conturo dressoir in gerookte eik 299 x 45 cm | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 299 cm |
| Diepte | 45 cm |
| Hoogte | 64 cm |
| Webartikelnummer | 604632 |
| Push to open | Nee |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal lades | 6 |
| Wandmontage mogelijk (zwevend) | Ja |
| Aantal legplanken |
| 1 |
| Legplanken in hoogte verstelbaar | Ja |
| Collectie product | Conturo |
| Type poten | Hangend/staand |
| Netto gewicht Product | 129.3 |
| Beveiliging tegen kantelen meegeleverd | Nee |
| Kleur | Donkerbruin (gerookt) |
| Materiaal kast | Gerookte eik |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Ja |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |
| Bruto gewicht verpakking | 178.6 kg |