| Duomo hoekzetel 4,5-zit in Ritmo stof Pearl | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 398 cm |
| Diepte | 188 cm |
| Hoogte | 87 cm |
| Hoogte zitting | 49 cm |
| Hoogte armleuning | 68 cm |
| Diepte zitting | 44 cm |
| Diepte ligstuk | 188 cm |
| Afneembare hoes | Nee |


| Elektische relaxzetel |
| Nee |
| Verstelbare rugleuning | Nee |
| Collectie product | Duomo |
| Opstelling | Hoekzetel L 4,5-zit met lang ligstuk XL links en open einde rechts |
| Aantal personen | 4 tot 5 personen |
| Met armleuning | Ja |
| Relaxfunctie | Nee |
| Webartikelnummer | 114713+114400+115810 |
| Materiaal vulling zitting | HR foam |
| Materiaal vering zetel | No-sag |
| Type stof | Bouclé |
| Kleur poten | Zwart |
| Materiaal frame zetel | Massief hout |
| Samenstelling stof | Polyester & acryl |
| Stof collectie | Ritmo |
| Detailkleur zitting | Pearl |
| Kleur | Ecru |
| Productietechniek | Het frame wordt vervaardigd met behulp van een CNC-machine, terwijl de stoffering en het bevestigen van de mousse volledig handmatig worden uitgevoerd |
| Slijtvastheid (Martindale) | 80000 |
| Pilling | 4 |
| Lichtechtheid | 5 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 14 - 15 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Garanties | All in House Service set voor grote zetel in stof |



