
| Duomo hoekzetel 5-zit in Brio stof Natural | |
| Duomo vertaalt royaal volume naar een gevoel van rust en ontspanning. Losse kussens en een genereuze zitdiepte nodigen uit tot wegzakken. De strakke belijning houdt het silhouet helder en in balans, waardoor het geheel krachtig maar ingetogen oogt. Het comfort voelt intuïtief en blijft aangenaam, elke dag opnieuw. Modulair ontworpen en afgewerkt in verfijnde stoffen, Duomo vormt zich vanzelf naar de ruimte. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 412 cm |
| Diepte | 188 cm |
| Hoogte | 87 cm |
| Hoogte zitting | 49 cm |
| Hoogte armleuning | 68 cm |


| Diepte zitting |
| 44 cm |
| Diepte ligstuk | 188 cm |
| Afneembare hoes | Nee |
| Elektische relaxzetel | Nee |
| Verstelbare rugleuning | Nee |
| Collectie product | Duomo |
| Opstelling | Hoekzetel L 5-zit met lang ligstuk XL links |
| Aantal personen | 5 personen |
| Met armleuning | Ja |
| Relaxfunctie | Nee |
| Webartikelnummer | 114682+113854+114272 |
| Materiaal vulling zitting | HR foam |
| Materiaal vering zetel | No-sag |
| Type stof | Plat geweven |
| Kleur poten | Zwart |
| Materiaal frame zetel | Massief hout |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Stof collectie | Brio |
| Detailkleur zitting | Naturel |
| Kleur | Beige |
| Productietechniek | Het frame wordt vervaardigd met behulp van een CNC-machine, terwijl de stoffering en het bevestigen van de mousse volledig handmatig worden uitgevoerd |
| Slijtvastheid (Martindale) | 38000 |
| Pilling | 4-5 |
| Lichtechtheid | 4-5 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Garanties | All in House Service set voor grote zetel in stof |



