
| Duomo zetel 3,5-zit in Stanza stof Natural | |
| Duomo vertaalt royaal volume naar een gevoel van rust en ontspanning. Losse kussens en een genereuze zitdiepte nodigen uit tot wegzakken. De strakke belijning houdt het silhouet helder en in balans, waardoor het geheel krachtig maar ingetogen oogt. Het comfort voelt intuïtief en blijft aangenaam, elke dag opnieuw. Modulair ontworpen en afgewerkt in verfijnde stoffen, Duomo vormt zich vanzelf naar de ruimte. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 372 cm |
| Diepte | 119 cm |
| Hoogte | 87 cm |
| Hoogte zitting | 49 cm |
| Hoogte armleuning | 68 cm |


| Diepte zitting |
| 44 cm |
| Webartikelnummer | 114511+114418+115828 |
| Relaxfunctie | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Aantal personen | 3 tot 4 personen |
| Opstelling | Rechte zetel 3,5-zit met open einde rechts |
| Collectie product | Duomo |
| Verstelbare rugleuning | Nee |
| Elektische relaxzetel | Nee |
| Afneembare hoes | Nee |
| Kleur | Beige |
| Detailkleur zitting | Naturel |
| Stof collectie | Stanza |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Materiaal frame zetel | Massief hout |
| Materiaal vulling zitting | HR foam |
| Kleur poten | Zwart |
| Type stof | Grof geweven |
| Materiaal vering zetel | No-sag |
| Productietechniek | Het frame wordt vervaardigd met behulp van een CNC-machine, terwijl de stoffering en het bevestigen van de mousse volledig handmatig worden uitgevoerd |
| Slijtvastheid (Martindale) | 100000 |
| Pilling | 4 |
| Lichtechtheid | 5 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Moment van levering kies je tijdens het bestellen |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Garanties | All in House Service set voor medium zetel in stof |



