
| Eettafel Artisano met pebblevormig blad in Claylime kleur Charcoal 160 x 144 x 76 cm | |
Artisano, geïnspireerd door de natuur, handgemaakt met liefde. Het hart van de Artisano reeks wordt belichaamd door zijn naam: 'Artisano', wat zijn ambachtelijke oorsprong duidelijk weerspiegelt. Kenmerkend aan deze eettafel is de unieke betoncire textuur met subtiel reliëf dankzij het gebruikte materiaal Claylime. Dit natuurlijke materiaal wordt met de grootste zorg met de hand aangebracht, een tijdsintensief proces dat 9 tot 10 uur in beslag neemt. De organische vormgeving werd door het gehele ontwerp doorgetrokken. Een perfect voorbeeld hiervan zijn de poten, waarvan de onderkant met een subtiele ronding is afgewerkt. De bijzondere vorm is geïnspireerd door de natuur en roept het beeld op van kiezelstenen langs de kustlijn. De indrukwekkende tafelrand heeft een licht bollende afwerking waardoor deze een zachte uitstraling krijgt van ongeëvenaarde pracht. De Artisano tafelreeks is een symbool van luxe, verfijning en artistieke uitmuntendheid, waarbij ambacht en natuurlijke schoonheid in harmonie samenkomen. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 144 cm |
| Lengte | 160 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Vrije hoogte | 71 cm |
| Webartikelnummer | 3*608586+608571 |
| Vorm tafelblad | Pebble |
| Aantal personen | 6 personen |
| Collectie product | Artisano |
| Type poten | Cilinder |
| Kleur frame | Charcoal |
| Kleur tafelblad | Zwart |
| Materiaal onderstel tafel | Claylime |
| Materiaal tafelblad | Claylime |
| Detailkleur tafelblad | Charcoal |
| Afwerking onderstel | Handgeschilderd |
| Behandeld hout | Nee |
| Hittebestendig | Nee |
| Frame is FSC gecertificeerd | Nee |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |