





| Evora hoekzetel 4,5-zit in Brio stof Beige | |
Evora brengt minimalistische lijnen en verfijnde details samen. Slanke metalen poten houden het ontwerp licht. Bolle armleuningen en een strakke plint brengen subtiele spanning in het geheel. Achter de elegante vorm schuilt een uitgebalanceerd gevoel van rust en ondersteuning, dag na dag. Dankzij de modulaire opbouw stel je Evora samen naar jouw interieur. | |
| Merk | JUNTOO |
| Diepte ligstuk | 180 cm |
| Breedte | 301 cm |
| Diepte | 180 cm |
| Hoogte | 71 cm |
| Diepte zitting | 62 cm |
| Relaxfunctie | Nee |


| Verstelbare rugleuning | Nee |
| Elektische relaxzetel | Nee |
| Afneembare hoes | Nee |
| Webartikelnummer | 616932+616939 |
| Met armleuning | Ja |
| Aantal personen | 4 tot 5 personen |
| Opstelling | Hoekzetel L 4,5-zit met XL ligstuk rechts |
| Collectie product | Evora |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Materiaal frame zetel | Massief hout |
| Materiaal vulling zitting | Rug: HR foam 30/20 kg/m3 - Zitting: HR foam 30/30 kg/m3 |
| Type stof | Plat geweven |
| Materiaal vering zetel | No-sag |
| Kleur poten | Zwart |
| Materiaal poten | Metaal |
| Kleur | Beige |
| Detailkleur zitting | Beige |
| Stof collectie | Brio |
| Productietechniek | Het frame wordt vervaardigd met behulp van een CNC-machine, terwijl de stoffering en het bevestigen van de mousse volledig handmatig worden uitgevoerd |
| Land van herkomst stof | Azië |
| Slijtvastheid (Martindale) | 38000 |
| Pilling | 4-5 |
| Lichtechtheid | 4-5 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Gemonteerd | Nee |
| Garanties | All in House Service set voor grote zetel in stof |

