
| Evora hoekzetel 5-zit in Brio stof Natural | |
Evora brengt minimalistische lijnen en verfijnde details samen. Slanke metalen poten houden het ontwerp licht. Bolle armleuningen en een strakke plint brengen subtiele spanning in het geheel. Achter de elegante vorm schuilt een uitgebalanceerd gevoel van rust en ondersteuning, dag na dag. Dankzij de modulaire opbouw stel je Evora samen naar jouw interieur. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 320 cm |
| Diepte | 180 cm |
| Hoogte | 71 cm |
| Diepte zitting | 62 cm |
| Diepte ligstuk | 180 cm |


| Afneembare hoes | Nee |
| Elektische relaxzetel | Nee |
| Verstelbare rugleuning | Nee |
| Collectie product | Evora |
| Opstelling | Hoekzetel L 5,5-zit met ligstuk XL rechts |
| Aantal personen | 5 personen |
| Met armleuning | Ja |
| Relaxfunctie | Nee |
| Webartikelnummer | 616592+616597 |
| Materiaal vulling zitting | Rug: HR foam 30/20 kg/m3 - Zitting: HR foam 30/30 kg/m3 |
| Materiaal vering zetel | No-sag |
| Kleur poten | Zwart |
| Materiaal frame zetel | Massief hout |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Stof collectie | Brio |
| Detailkleur zitting | Naturel |
| Kleur | Beige |
| Materiaal poten | Metaal |
| Productietechniek | Het frame wordt vervaardigd met behulp van een CNC-machine, terwijl de stoffering en het bevestigen van de mousse volledig handmatig worden uitgevoerd |
| Slijtvastheid (Martindale) | 38000 |
| Pilling | 4-5 |
| Lichtechtheid | 4-5 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 12 - 13 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Garanties | All in House Service set voor grote zetel in stof |

