| Funchal zetel 3-zit in Brio stof Linen | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 234 cm |
| Diepte | 106 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Afneembare hoes | Nee |
| Elektische relaxzetel | Nee |
| Verstelbare rugleuning | Nee |
| Netto gewicht Product | 61 |
| Collectie product | Funchal |


| Opstelling |
| Rechte zetel 3-zit |
| Aantal personen | 3 personen |
| Met armleuning | Ja |
| Relaxfunctie | Nee |
| Webartikelnummer | 616842 |
| Materiaal vulling zitting | Rug: HR foam 30/20 kg/m3 - Zitting: HR foam 30/30 kg/m3 |
| Materiaal vering zetel | No-sag |
| Type stof | Plat geweven |
| Kleur poten | Zwart |
| Materiaal frame zetel | Massief hout |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Stof collectie | Brio |
| Detailkleur zitting | Linen |
| Kleur | Ecru |
| Materiaal poten | Metaal |
| Productietechniek | Het frame wordt vervaardigd met behulp van een CNC-machine, terwijl de stoffering en het bevestigen van de mousse volledig handmatig worden uitgevoerd |
| Slijtvastheid (Martindale) | 38000 |
| Pilling | 4-5 |
| Lichtechtheid | 4-5 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 12 - 13 weken |
| Gemonteerd | Ja |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Bruto gewicht verpakking | 61 kg |
| Garanties | All in House Service set voor compacte zetel in stof |

