
| Gaudio armstoel in Aria stof Beige met stoelpoot in zwarte eik | |
| Gaudio kenmerkt zich door een vloeiende, afgeronde vormgeving waarin rugleuning en armleuningen één geheel vormen. Een opening in de rug volgt dezelfde lijn en brengt ritme in het silhouet. Het slanke onderstel in massief hout geeft het ontwerp een lichte basis en voegt verfijning toe. Een stoel waarin vorm, detail en gebruik zorgvuldig samenkomen. | |
| Merk | JUNTOO |
| Hoogte rugleuning | 36 cm |
| Breedte | 54 cm |
| Diepte | 62 cm |
| Hoogte | 82 cm |
| Hoogte zitting | 49 cm |


| Diepte zitting |
| 44 cm |
| Hoogte armleuning | 64 cm |
| Afneembare hoes | Nee |
| Webartikelnummer | 603137+631653 |
| Stapelbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Draaibaar | Nee |
| Collectie product | Gaudio |
| Samenstelling stof | gerecycleerd polyester |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Beschikbare houtsoorten | Gerookte eik, Zwarte eik, Walnoot, Natuurkleurige eik |
| Kleur poten | Zwart |
| Materiaal zitting | Stof |
| Materiaal poten | Eik |
| Kleur | Beige |
| Detailkleur zitting | Beige |
| Stof collectie | Aria |
| Materiaal frame stoel | Zwarte eik |
| Productie techniek poten | , |
| Productietechniek zitting | , |
| Slijtvastheid (Martindale) | 90000 |
| Pilling | 3-4 |
| Lichtechtheid | 5 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 8 - 9 weken |
| Aantal personen nodig voor montage | 1 persoon |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Gemonteerd | Nee |
| Garanties | All in House Service set voor stoelen in stof |

