
| Gaudio armstoel in Brio stof Beige met stoelpoot in gerookte eik | |
| Gaudio kenmerkt zich door een vloeiende, afgeronde vormgeving waarin rugleuning en armleuningen één geheel vormen. Een opening in de rug volgt dezelfde lijn en brengt ritme in het silhouet. Het slanke onderstel in massief hout geeft het ontwerp een lichte basis en voegt verfijning toe. Een stoel waarin vorm, detail en gebruik zorgvuldig samenkomen. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 54 cm |
| Diepte | 62 cm |
| Hoogte | 82 cm |
| Hoogte zitting | 49 cm |
| Hoogte armleuning | 64 cm |


| Diepte zitting |
| 44 cm |
| Hoogte rugleuning | 36 cm |
| Webartikelnummer | 603135+631586 |
| Stapelbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Collectie product | Gaudio |
| Draaibaar | Nee |
| Afneembare hoes | Nee |
| Kleur poten | Donkerbruin (gerookt) |
| Type stof | Plat geweven |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Stof collectie | Brio |
| Detailkleur zitting | Beige |
| Kleur | Beige |
| Materiaal poten | Eik |
| Materiaal zitting | Stof |
| Materiaal frame stoel | Gerookte eik |
| Productie techniek poten | , |
| Productietechniek zitting | , |
| Slijtvastheid (Martindale) | 38000 |
| Pilling | 4-5 |
| Lichtechtheid | 4-5 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 8 - 9 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Aantal personen nodig voor montage | 1 persoon |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Garanties | All in House Service set voor stoelen in stof |

