


| Grado armstoel in Alti stof Almond met stoelpoot in zwart metaal | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 53 cm |
| Diepte | 59.5 cm |
| Hoogte | 82 cm |
| Hoogte zitting | 50 cm |
| Hoogte armleuning | 59 cm |
| Diepte zitting | 44 cm |
| Hoogte rugleuning | 28 cm |
| Breedte zitting | 47 cm |
| Webartikelnummer | 647449 |
| Stapelbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Collectie product | Grado |
| Draaibaar | Nee |
| Netto gewicht Product | 7.9 |
| Afneembare hoes | Nee |
| Materiaal zitting | Stof |
| Materiaal poten | Metaal |
| Kleur | Ecru |
| Detailkleur zitting | Almond |
| Stof collectie | Alti |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Kleur poten | Zwart |
| Afwerking onderstel | Gepoederlakt |
| Type stof | Glanzende chenille |
| Materiaal frame stoel | Metaal |
| Productie techniek poten | , |
| Productieland poten | Azië |
| Productietechniek zitting | , |
| Slijtvastheid (Martindale) | 100000 |
| Pilling | 4 |
| Lichtechtheid | 5 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |
| Bruto gewicht verpakking | 8 kg |
| Garanties | All in House Service set voor stoelen in stof |