| Grassi eetkamerstoel in Volti stof Pearl | |
| De Grassi stoel is een toonbeeld van modern design, waar elegantie en comfort naadloos aanvullen. Het minimalistische frame, met slanke zwarte metalen poten, geeft de stoel een lichte en eigentijdse uitstraling. Deze strakke basis vormt een prachtig contrast met de organische vormen van de zitting en rugleuning, die niet alleen uitnodigend zijn, maar ook zorgen voor een ergonomische zitervaring. De lichte, hoogwaardige bekleding versterkt het verfijnde en tijdloze karakter van het ontwerp. Met de Grassi stoel voeg je een stukje eigentijdse luxe toe aan elke ruimte. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 49.5 cm |
| Diepte | 57 cm |
| Hoogte | 79 cm |
| Hoogte zitting | 48.5 cm |
| Diepte zitting | 47 cm |
| Hoogte rugleuning |
| 25 cm |
| Breedte zitting | 48 cm |
| Webartikelnummer | 646980 |
| Stapelbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Collectie product | Grassi |
| Draaibaar | Nee |
| Netto gewicht Product | 6.5 |
| Afneembare hoes | Nee |
| Materiaal zitting | Stof |
| Materiaal poten | Metaal |
| Kleur | Ecru |
| Detailkleur zitting | Pearl |
| Stof collectie | Volti |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Kleur poten | Zwart |
| Afwerking onderstel | Gepoederlakt |
| Type stof | Plat geweven |
| Materiaal frame stoel | Metaal |
| Productie techniek poten | , |
| Productieland poten | Azië |
| Productietechniek zitting | , |
| Slijtvastheid (Martindale) | 50000 |
| Pilling | 4-5 |
| Lichtechtheid | 3-4 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |
| Bruto gewicht verpakking | 6.5 kg |
| Garanties | All in House Service set voor stoelen in stof |