| Insigno tapijt Griffen 200x300cm | |
| Geef een eigenzinnige toets aan je interieur met het Insigno tapijt. kenmerkend voor dit tapijt in kleur Griffen is zijn speelse kleurenpatroon en zijdezachte structuur. De Insigno is de ideale kandidaat om een strak interieur te doorbreken met een trendy twist. Bovendien is dit tapijt handgeknoopt uit viscose en katoen. Hierdoor beschikt deze over een subtiele glans en een uiterst zachte textuur. (Let op: viscose tapijten verliezen vezels in de eerste maanden van gebruik en het gebruik van tapijtreiniger wordt voor dit materiaal afgeraden) | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 300 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Webartikelnummer | 40213 |
| Collectie product | Insigno |
| Netto gewicht Product | 0 |


| Kleur | Beige, Grijs |
| Productietechniek | Handgemaakt |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 3 - 4 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 24.1 kg |