| Isan tapijt Fog 240x360cm | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 360 cm |
| Lengte | 240 cm |
| Webartikelnummer | 614499 |
| Collectie product | Isan |
| Netto gewicht Product | 27.4 |
| Productietechniek | Handgemaakt |
| Uit voorraad leverbaar |


| Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 30.7 kg |