

| Salontafel Kubo onderstel zwart metaal met Orto blad in zwarte eik | |
| Tafelblad in fineer eik. Kleur tafelblad: zwart. Vorm tafelblad: rechthoekig. Onderstel in gepoederlakt metaal. Kleur onderstel: zwart. Type onderstel: rechthoekig open kader. Totale afmeting: L 100 x B 50 x H 38 cm. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 50 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Hoogte | 37.6 cm |
| Webartikelnummer | 72159+72155 |
| Vorm tafelblad | Rechthoekig |
| Collectie product | Kubo |
| Type poten |
| Open kader |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur tafelblad | Zwart |
| Materiaal onderstel tafel | Metaal |
| Materiaal tafelblad | Zwarte eik |
| Afwerking onderstel | Gepoederlakt |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |