


| Salontafel Kubo onderstel zwart metaal met Pietro blad in marmer kleur Portoro Brown | |
| Tafelblad in marmer. Kleur tafelblad: Portoro Brown. Vorm tafelblad: rechthoekig. Onderstel in gepoederlakt metaal. Kleur onderstel: zwart. Type onderstel: rechthoekig open kader. Totale afmeting: L 140 x B 70 x H 36 cm. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 70 cm |
| Lengte | 140 cm |
| Hoogte | 37 cm |
| Webartikelnummer | 81790+83059 |
| Vorm tafelblad | Rechthoekig |
| Collectie product | Kubo |
| Type poten | Open kader |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur tafelblad | Bruin |
| Materiaal onderstel tafel | Metaal |
| Materiaal tafelblad | Marmer |
| Detailkleur tafelblad | Portoro Brown |
| Afwerking onderstel | Gepoederlakt |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |