

| Salontafelset Kubo onderstel zwart metaal met Orto blad in natuur eik | |
| Tafelblad in fineer eik. Kleur tafelblad: natuurkleur. Vorm tafelblad: rechthoekig & vierkant. Onderstel in gepoederlakt metaal. Kleur onderstel: zwart. Type onderstel: rechthoekig en vierkant open kader. Totale afmeting: L 100 x B 50 x H 38 cm en L 40 x B 40 x H 33 cm. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 50 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Hoogte | 37.6 cm |
| Webartikelnummer | CB_4_470 |
| Vorm tafelblad | Rechthoekig |
| Type poten | Open kader |
| Collectie product | Kubo |
| Afwerking onderstel | Gepoederlakt |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur tafelblad | Natuur |
| Materiaal onderstel tafel | Metaal |
| Materiaal tafelblad | Natuur eik |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |