



| Kundoo tapijt Light Taupe 240x360cm | |
| Transformeer je interieur met het verfijnde handgemaakte, wollen Kundoo tapijt. Dit rechthoekige tapijt in een subtiele taupe kleur straalt een serene en eigentijdse charme uit. Het unieke ontwerp combineert abstracte vormen in zachte neutrale tinten met fijne geometrische patronen, waardoor het een dynamische en toch rustgevende uitstraling heeft. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 360 cm |
| Lengte | 240 cm |
| Netto gewicht Product | 46 |
| Webartikelnummer | 614557 |
| Collectie product | Kundoo |
| Kleur |
| Beige |
| Productietechniek | Handgemaakt |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 46 kg |