


| Marconi armstoel in Alti stof Almond met stoelpoot in gerookt essenhout | |
| De Marconi stoel is een toonbeeld van elegant minimalisme en verfijnd vakmanschap. Het ontwerp valt op door zijn vloeiende lijnen en subtiel gebogen rugleuning, die samen een uitnodigende vorm creëren. De zorgvuldig gevormde details, zoals de doorlopende armleuningen, en het slanke profiel maken van deze stoel een stijlvol statement dat in elke ruimte tot zijn recht komt. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 57 cm |
| Diepte | 61 cm |
| Hoogte | 81.5 cm |
| Hoogte zitting | 47.5 cm |
| Hoogte armleuning | 66.5 cm |
| Diepte zitting | 50 cm |
| Hoogte rugleuning | 14 cm |
| Breedte zitting | 46 cm |
| Webartikelnummer | 647493 |
| Stapelbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Collectie product | Marconi |
| Draaibaar | Nee |
| Netto gewicht Product | 9.5 |
| Afneembare hoes | Nee |
| Materiaal zitting | Stof |
| Materiaal poten | Essenhout |
| Kleur | Ecru |
| Detailkleur zitting | Almond |
| Stof collectie | Alti |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Kleur poten | Donkerbruin (gerookt) |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Type stof | Glanzende chenille |
| Beschikbare houtsoorten | Natuurkleurig essenhout, Gerookt essenhour, Walnootkleurig essenhout |
| Materiaal frame stoel | Gerookt essenhout |
| Productie techniek poten | , |
| Productietechniek zitting | , |
| Slijtvastheid (Martindale) | 100000 |
| Pilling | 4 |
| Lichtechtheid | 5 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |
| Bruto gewicht verpakking | 9 kg |
| Garanties | All in House Service set voor stoelen in stof |