


| Salontafel Marzo onderstel zwart metaal met Pietro blad in marmer kleur Nero Marquina | |
| Luxueuze schoonheid, dat is de essentie van deze salontafel. Marmer is een natuurlijk materiaal dat zorgt voor rust en klasse in jouw interieur. Nero Marquina is een van de bekendste marmersoorten. De kenmerkende diep zwarte achtergrond in combinatie met fijne witte adering zorgt voor een tijdloze luxueuze uitstraling die past in elk modern interieur. Het verfijnde, minimalistische Marzo onderstel vormt onderaan een elegante Y-vorm. Hierdoor oogt het geheel luchtig en stijlvol. (Onderhoud: Marmer is door zijn natuurlijke oorsprong gevoelig voor vloeistoffen. Om jouw tafel maximaal te beschermen raden wij aan om altijd onderzetters te gebruiken.) | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 50 cm |
| Lengte | 50 cm |
| Hoogte | 36 cm |
| Webartikelnummer | 72129+72275 |
| Vorm tafelblad | Rond |
| Type poten | Y-vorm |
| Collectie product | Marzo |
| Afwerking onderstel | Gepoederlakt |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur tafelblad | Zwart |
| Materiaal onderstel tafel | Metaal |
| Materiaal tafelblad | Marmer |
| Detailkleur tafelblad | Nero Marquina |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |