| Salontafel Marzo onderstel zwart metaal met Pietro blad in marmer kleur Dark Coffee | |
| Op zoek naar een designstuk dat jouw woonkamer net dat tikkeltje extra geeft? Dan is deze marmeren salontafel in Dark Coffee de perfecte toevoeging. Bij dit unieke dessin lijkt alsof er iemand met waterverf een abstracte print heeft geschilderd op de zwarte basis. De fijne witte aders maken het geheel af en geven dit tafelblad zijn kenmerkende marmerlook. Het verfijnde, minimalistische Marzo onderstel vormt onderaan een elegante Y-vorm. Hierdoor oogt het geheel luchtig en stijlvol. (Onderhoud: Marmer is door zijn natuurlijke oorsprong gevoelig voor vloeistoffen. Om jouw tafel maximaal te beschermen raden wij aan om altijd onderzetters te gebruiken.) | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 75 cm |
| Lengte | 75 cm |
| Hoogte | 33 cm |
| Webartikelnummer | 72130+93682 |
| Vorm tafelblad |
| Rond |
| Collectie product | Marzo |
| Type poten | Y-vorm |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur tafelblad | Grijs |
| Materiaal onderstel tafel | Metaal |
| Materiaal tafelblad | Marmer |
| Detailkleur tafelblad | Dark Coffee |
| Afwerking onderstel | Gepoederlakt |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 4 - 5 weken |