| Mehoro tapijt Gull Gray 240x360cm | |
| Het handgeweven Mehoro tapijt onderscheidt zich door zijn eenvoud. Dit tijdloos effen tapijt in Gull Gray geeft jouw ruimte moeiteloos een huiselijke sfeer dankzij zijn warme lichtbruine kleur. Door zijn samenstelling uit kunstzijde en katoen ontstaat er bovendien een zeer lichte glans die subtiele nuances creëert doorheen de zachte stof. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 360 cm |
| Lengte | 240 cm |
| Webartikelnummer | 58861 |
| Collectie product | Mehoro |
| Netto gewicht Product | 0 |
| Kleur |
| Bruin |
| Productietechniek | Handgemaakt |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 37.9 kg |