| Montari tapijt Taupe rechthoekig 160x230 cm | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 160 cm |
| Lengte | 230 cm |
| Webartikelnummer | 647077 |
| Collectie product | Montari |
| Netto gewicht Product | 0 |
| Kleur | Taupe |
| Productietechniek |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 7 kg |